Saņem 40% atlaidi piesakoties programmēšanas kursiem par īpašo "early birds" cenu šodien!
dienas
stundas
minūtes
sekundes

Vieta, kur jaunieši kļūst veiksmīgi

Datorium programmēšanas kursi jauniešiem vecumā no 14 līdz 19 gadiem palīdzēs ātri apgūt pieprasītākās digitālās iemaņas un sākt veidot veiksmīgu, labi atalgotu karjeru jau tagad.

Datorium

Mūsu sadarbības partneri:

Lielākā programmēšanas skola jauniešiem Baltijā

Datorium ik dienu vairāk nekā 2000 skolēnu apgūst digitālās iemaņas un programmēšanu. Mūsu kopiena apvieno vairāk nekā 4000 draudzīgus skolēnus, kas atbalsta cits citu un veido komandas, kopā darbojoties visdažādākajos projektos.

Veido sava jaunieša karjeru jau tagad!

IT ir viena no pasaulē pelnošākajām jomām, turklāt pašlaik visās nozarēs noris digitālā transformācija.

Starptautiskas IT kompānijas piedāvā darbu jauniešiem jau skolas laikā, tāpēc jo agrāk jaunieši sāk programmēt, jo konkurētspējīgāki viņi kļūst vēlāk.

vidējā alga mēnesī IT jomas darbiniekam Baltijā
0
no IT jomas darbiniekiem ir vecumā no 16 līdz 24 gadiem
0 %
programming school fo teens

Kāpēc Datorium tieši Tavam jaunietim?

Profesionāli pasniedzēji

Datorium kursus pasniedz IT jomas profesionāļi, kuri ikdienā strādā vadošajos IT uzņēmumos.

Lieliskas karjeras izaugsmes iespējas

Mūsu kursu dalībniekus dažkārt algo tādi starptautiski IT uzņēmumi kā Accenture, ScandiWeb utt.

Jaunieši izstrādā reālus projektus

Skolēni izstrādā dažādas lietotnes un citas programmas par sev saistošām tēmām, sadarbojoties ar citiem kopienas dalībniekiem.

Pilnveidotas angļu valodas zināšanas

Jauniešiem vecumā no 14 gadiem kursus pasniedzam angļu valodā ar mērķi sagatavot viņus mūsdienu darba videi.

Licencēta izglītības iestāde

Esam ieguvuši Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas licenci (numurs: 3351803339), kā arī Eiropas Komisijas Ekselences sertifikātu 2019. un 2020. gadā

gadu pieredze apmācību vadīšanā un darbā ar jauniešiem
0 +
apmācību kursu līmeņi dažādām sagatavotības pakāpēm
0
mūsu audzēkņiem ES programmēšanas sacensībās
0 . vieta

Esmu pārliecināta, ka Datorium skolā iegūtās zināšanas un iemaņas palīdzēs manam dēlam nākotnē neatkarīgi no viņa profesijas izvēles.

Marine Krasovska
Danila mamma

100% naudas atgriešanas garantija

Ja Jūsu plāni mainīsies pirmā mēneša laikā, nodrošināsim 100% naudas atmaksu!

Izvēlies piemērotāko kursu!

Kursi sāksies jau martā

Aplikāciju izstrāde ar C# .NET

Kurss paredzēts: pusaudžiem vecumā no 14 līdz 19 gadiem, kuri vēlas iemācīties izstrādāt profesionālas lietotnes
Kursa ilgums: 16 nodarbības, ceturtdienās 18:00 (GMT+2)
Valoda: Angļu
25. marts

C# pašlaik ir viena no populārākajām un spēcīgākajām programmēšanas valodām. Šajā kursā studenti izveido komandas un programmē dažādas aplikācijas.

C# valoda ir piemērota, lai sāktu mācīties profesionāla līmeņa objektorientētu programmēšanu ar .NET, kas ir ļoti pieprasīta sistēma un tiek plaši izmantota praksē.

Kursa cena:

99 EUR
60 EUR mēnesī

WebTech ar HTML/CSS/JS

Kurss paredzēts: pusaudžiem vecumā no 14 līdz 19 gadiem, kuri vēlas apgūt tīmekļa izstrādi un tā dizainu
Kursa ilgums: 16 nodarbības, ceturtdienās 18:00 (GMT+2)
Valoda: Angļu
25. marts

Tīmekļa izstrādātājs ir viena no labi apmaksātām un pieprasītākām profesijām. Kursa laikā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, izveidosim profesionāla izskata tīmekļa vietnes.

Kursa cena:

99 EUR
60 EUR mēnesī

Python

Kurss paredzēts:
Kursa ilgums: 16 nodarbības
Nodarbību grafiks:
Valoda: Angļu
25. marts

Esi jau sācis programmēt ar Python? Tad pievienojies šim kursam, lai izveidotu savu Spotify stila mūzikas atskaņošanas programmu!

Kursa cena:

99 EUR
60 EUR mēnesī

Unity/ C# GameDev

Kam paredzēts:
Kursa ilgums: 16 nodarbības
Nodarbību grafiks:
Valoda: Angļu
25. marts

Spēļu izstrāde ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm un šobrīd tā ir ļoti pieprasīta nākotnes profesija. Ko Tu vēl gaidi? Pievienojies!

Kursa cena:

99 EUR
60 EUR mēnesī

Atsauksmes

Tavi dati ir drošībā, mēs tos nepārdodam trešajām pusēm un nesūtam spamu. Pie tam, Tu vienmēr vari atrakstīties. Iesniedzot pieteikumu, Tu piekrīti mūsu privātuma politikai.

Nevari izlemt? Aizpildi formu, un mēs ar Tevi sazināsimies!

Mūsu kursos studenti iegūst:

Biežāk uzdotie jautājumi

Kursi ir piemēroti ikkatram jaunietim vecumā no 12 līdz 19 gadiem! Vai varat iedomāties profesiju vai biznesu bez digitālajām tehnoloģijām? Mēs nevaram, jo mēs veicam maksājumus mobilajās lietotnēs, sazināmies ar klientiem, izmantojot dažādas tīmekļa programmas, pasūtām picu vai taksometru ar saviem viedtālruņiem, iegādājamies preces tiešsaistes veikalos, runājam ar draugiem sociālajās interneta platformās. Tāpēc neatkarīgi no izvēlētās profesijas mēs sagatavojam jauniešus modernai un strauji attīstošai digitālajai pasaulei. Studenti, kas vēlas kļūt par profesionāliem programmētājiem, iegūs ļoti spēcīgu pamatu un prasmes, lai veiksmīgi sāktu savu IT karjeru.

Aptuveni tāpat, kā braukšana ar pieredzējušu instruktoru atšķiras no teorētiskām braukšanas nodarbībām. Ir nepieciešams iegūt pieredzi reālās dzīves sitācijās, mācīties ātri pieņemt lēmumus uz ceļa un saprasties ar citiem autovadītājiem, jo katra situācija ir atšķirīga. Mēs, Datorium, mācību procesā saviem studentiem ļaujam daudz kļūdīties, labot savas kļūdas un mācīties no šī procesa. Katrs students var izmantot “Community”, pārrunājot savu jautājumu un saņemot atbalstu gan no pasniedzējiem, gan vienaudžiem. Mūsu vadošie pasniedzēji ir pieredzējuši profesionāļi no uzņēmumiem ar lieliem nosaukumiem, turklāt viņi ir ļoti ieinteresēti un prot atrast kopīgu valodu ar jaunatni.

Jā, par katru kursu, ja ir bijusi dalība vismaz 80% no programmas un pabeigts kurss (apmeklējumi un dalība tiek reģistrēta). Sertifikātu izsniegs “Eiropas programmēšanas skola”, kas ir oficiāla izglītības iestāde, kuru licencējusi Latvijas Izglītības un Zinātnes ministrija.

Semestris nozīmē 4 mēnešu kursu. Mums parasti ir 2 pilni semestri: rudens semestri (septembris-decembris) un pavasara semestris (februāris-maijs). Vasarā mēs rīkojam arī 2-3 mēnešu kursus.

Šobrīd visas nodarbības ir tiešsaistē. Bet, kad nav ierobežojumu, mēs rīkojam stundas arī Rīgas skolās – galvenokārt, junioru kursiem.

Jā. “Eiropas programmēšanas skola” ir izglītības iestāde bērniem un jauniešiem, ko reģistrējusi Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrija. Studiju maksu par visām programmām var iesniegt VID, un tie tiek uzskatīti par attaisnotajiem izdevumiem par izglītību.

Jūs varat mācīties ar galddatoru vai klēpjdatoru. Lai iegūtu labāku veiktspēju, iesakām Intel i3 / AMD3 vai labāku procesoru. Ērtības labad tiešsaistes kursiem iesakām izmantot divus monitorus (piemēram, klēpjdatora monitoru un vienu papildu monitoru).

Ja jebkura kursa pirmajā mēnesī pārdomājat, jums tiks atmaksāta 100% samaksātā maksa. Jebkura iemesla dēļ varat mainīt savas domas, un atmaksa ir beznosacījuma.

Palīdzi savam jaunietim tikt pie stabilas un gaišas nākotnes!

Piesaki viņu praktiskajiem programmēšanas kursiem pie sertificētiem pasniedzējiem!

en_US

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu lapas darbību, šī vietne izmanto sīkdatnes. Vairāk lasi mūsu privātuma politikā.